Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych

w Tarnowie

Aktualności

Festiwal Zawodów w Małopolsce 2017

W dniach od 23 do 25 marca 2017 roku w hali EXPO Kraków odbyły się Targi Edukacyjne - Festiwal Zawodów w Małopolsce. To już piąta edycja targów, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem uczniów szkół z regionu i ich rodziców.

Podczas tegorocznej edycji na targach zaprezentowało się 79 zespołów szkół ponadgimnazjalnych o profilu zawodowym z terenu całej Małopolski.

Nasza szkoła zaprezentowała się po raz pierwszy. Szkołę reprezentowały cztery uczennice klasy 3s oraz Panie Monika Rutowicz, Barbara Siemek i Urszula Tomczyk-Skorupa. Przez trzy dni trwania festiwalu uczennice czesały odwiedzających nasze stoisko tworząc loki, warkocze i upięcia. Udzielały informacji o kierunkach kształcenia. Targi okazały się okazją do nawiązania nowych znajomości i wymiany doświadczeń ze szkołami z regionu małopolski.

Zapraszamy do galerii...