Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych

w Tarnowie

Aktualności

Konkurs fryzjerski

Zmagania przyszłych "mistrzów nożyczek i grzebienia" z fryzurami historycznymi!

W dniu 17 stycznia 2017r. w sali gimnastycznej ZSTZ odbył się III Międzyszkolny Konkurs Fryzur Historycznych „Zachwycające fryzury dam baroku”. Uczniowie szkół fryzjerskich (z ZSTZ, Niepublicznej Szkoły Zawodowej, Rzemieślniczej Szkoły Zawodowej z Tarnowa oraz z Technikum Fryzjerskiego z Ciężkowic) rywalizowali przygotowując na główkach fryzjerskich , zgodne ze stylem epoki, fryzury dam baroku. Oto wyniki tej rywalizacji:

  • I miejsce: Patrycja Kiełbania ( Niepubliczna Szkoła Zawodowa- Tarnów),
  • II miejsce :Małgorzata Pietryka( Niepubliczna Szkoła Zawodowa- Tarnów),
  • III miejsce: Agnieszka Tendera( ZSTZ- Tarnów),
  • Wyróżnienie: Agnieszka Mróz (ZSTZ- Tarnów),
  • Nagroda Organizatorek: Dominika Rempała( Rzemieślnicza Szkoła Zawodowa- Tarnów).

Nagrody w konkursie ufundowali sponsorzy: Dyrekcja Zespołu Szkół Techniczno-Zawodowych w Tarnowie, firma "Fale. Loki. Koki", firma "Prospektor", firma "AFK", firma "EXLIBRIS", firma "LABOO". Catering zapewniła kawiarnia "Sofa" z Tarnowa.